Щодня з 8:00 до 18:00
044 337 05 05
Створити заявку

Які продукти знижують цукор у крові?

Сучасний спосіб життя та харчування залишають свій відбиток на здоров'ї, у тому числі й на рівні цукру в крові. Великий вміст цукру може спричинити серйозні захворювання, такі як цукровий діабет. Однак існує ряд продуктів, які природним чином можуть сприяти зменшенню рівня глюкози в крові:

 • Овочі, які містять невелику кількість вуглеводів

  Овочі з невеликим вмістом вуглеводів, у вигляді броколі, шпинату, цвітної капусти, помідорів є чудовим варіантом для тих, хто прагне підтримувати контроль над рівнем глюкози в крові. Вони мають багатий вміст вітамінів, мінералів і антиоксидантів, не викликаючи істотного збільшення рівня глюкози в крові.

 • Білкова їжа

  Продукти, багаті білком, такі як курка, риба, тофу та яйця, можуть допомогти у підтримці стабільного рівня цукру в крові. Білок посилює ситість, це може запобігти надлишковому споживанню вуглеводомісткої їжі.

 • Ціліснозернова їжа

  Ціліснозернова їжа у вигляді вівсянки, кіноа, коричневого рису, являють собою багате джерело, що містить складні вуглеводи та клітковину. Їх засвоєння відбувається повільно, сприяючи підтримці постійного рівня цукру в крові, запобігаючи різким коливанням глюкози.

 • Фрукти, які мають низький глікемічний індекс

  Деякі фрукти з низьким глікемічним індексом безпечні для людей, з підвищеним рівнем цукру в крові. До них належать ягоди, яблука, груші. Проте, слід контролювати такі продукти при включенні в щоденне харчування.

 • Горіхи та насіння

  Мигдаль, фундук, лляне насіння - ці продукти мають високий вміст ненасичених жирів, що сприяють зниженню рівня цукру в крові. У їхньому складі є магній, який позитивно впливає на інсулінову чутливість.

 • Риба з великим вмістом Омега-3 

  Лосось, тріска та тунець – джерела Омега-3 жирних кислот, що сприяють підвищенню чутливості до інсуліну та зниження запальних процесів в організмі. Регулярне вживання риби допомагає у підтримці стабільного рівня глюкози.

 • Чай та кава

  Чай і кава, зокрема зелений чай, відомі своїм позитивним впливом на організм. Вживання цих напоїв допомагає у покращенні чутливості до інсуліну та стабілізують цукор у крові.

 

Оптимальне харчування має важливе значення для підтримки здоров'я, особливо при цукровому діабеті. Правильно підібрані продукти, що мають низький глікемічний індекс, багаті на білок та клітковину, сприяють зменшенню ризику розвитку проблем із кількістю цукру в крові.

 

Однак крім підбору продуктів харчування, потрібно підтримувати нормальний водний баланс в організмі, тому також слід стежити за якістю води, що вживається. Глюкоза, що міститься у крові, чутлива до рівня гідратації в організмі. Недолік води сприяє підвищенню концентрації цукру в крові, тому що нирки втрачають здатність ефективно фільтрувати та видаляти зайву кількість цукру. Регулярне питво важливо допомагає підтримувати нормальний рівень глюкози та запобігання ускладненням. Один із зручних способів забезпечити себе чистою водою – замовити бутильовану воду з доставкою додому. Це зручно та ефективно, особливо у сучасному ритмі життя.

Пам'ятайте, що турбота про своє здоров'я починається з правильного харчування, активного способу життя та правильного вибору рідини для повсякденного вживання.

Наш сайт використовує українську мову за замовчуванням.

Продовжити УкраїнськоюContinue englishПродовжити російською