Щодня з 8:00 до 18:00
044 337 05 05
Створити заявку
Наша вода

Ми витратили декілька років на дослідження місцевості, пробурили найглибшу свердловину у Київській області та дісталися якісної води регіону.

Наша свердловина має глибину 335 м – це означає, що саме настільки наша вода захищена від поверхневого забруднення. Вона містить оптимальну кількість мікроелементів та мінералів закладених саме природою, так необхідних для щоденного вживання. Артезіанська вода видобувається з глибин юрського горизонту в первозданному стані.

З точки зору бальнеології розрізняють - столові, лікувально-столові, лікувальні води. Лікувальні води надзвичайно популярні та високоефективні у вузькоспеціалізованому лікуванні, їх можна споживати лише по рекомендації лікаря і під наглядом лікаря. Наша вода Скандинавія відноситься до столових вод та не потребує рекомендацій лікаря, бо вміст солей, мікро та макроелементів є збалансованим та знаходиться в межах норми, що дозволяє споживати воду в тій кількості, в якій передбачено фізіологічними потребами організму. Тому споживайте з задоволенням!

Існує велика кількість різновидів води в залежності від, по-перше - хімічного складу :
хлоридні, сульфатні, гідрокарбонатні, кальцієві, магнієві, змішані – різноманітність їх полягає в іонах, які переважають, саме від співвідношення кількості цих іонів буде формуватись смак води. Спеціалістами компанії був підібраний оптимальний склад солей, який забезпечив органолептичні властивості Скандинавії, що притаманні лише воді народженій у високогірних районах. Варто спробувати!

Людина в своєму житті часто постає перед вибором. Це безпосередньо стосується і того, яку воду вживати. Навколо нас існує безмежний потік інформації про різні види води, про її цілющі властивості, про вплив на окремі системи людського організму та на організм вцілому. Тому, ми як виробники води, спробуємо зробити Ваш вибір легким та приємним. 

Склад води skandinavia
Загальна жорсткість
0,5 - 1,5 ММОЛЬ/ДМ³
Загальна лужність
0,5 - 1,5 ММОЛЬ/ДМ³
Сухий залишок
100 - 200 МГ/ДМ³
Склад води skandinavia
Кальцій
10 - 30 МГ/ДМ³
Магній
5 - 20 МГ/ДМ³
Натрій
< 50 МГ/ДМ³
Калій
< 10 МГ/ДМ³
Фториди
< 0,5 МГ/ДМ³
Йод
< 40 МКГ/ДМ³

3 головних питання при виборі води

По-перше

На якій воді зупинитися?

Правильно робити вибір на користь бутельованої води, пояснимо чому. Лише спеціаліст, який працює на сертифікованому підприємстві, де встановлено професійне промислове обладнання, яке використовує досвід світових сучасних технологій, зможе зберегти структуру води максимально наближену до природньої. В свою чергу така вода є носієм життєвої енергії та міцного імунітету.

По-друге

Якої якості воду повинна вживати українська сім'я?

В нашій воді збережений природній баланс мінералів, які впливають не лише на смак, але й забезпечують правильне функціонування клітин, що в результаті впливає на формування здорового організму.

По-третє

Яку використовувати воду для приготування їжі і напоїв?

Кожен з нас, для нормального розвитку організму повинен споживати якісні продукти та напої, їх вибір ми залишаємо за Вами. Але, щоб споживання страв та напоїв стало максимально корисним, потрібно для їх приготування застосовувати якісну та чисту воду Скандинавія, що повністю відповідає вимогам фізіологічних потреб організму.

Наші сертифікати
сертификат 2
PNG
Розмір:85кБ
сертифікат Skandinavia
PDF
Розмір:455Кб

Наш сайт використовує українську мову за замовчуванням.

Продовжити УкраїнськоюContinue englishПродовжити російською