Щодня з 8:00 до 18:00
044 337 05 05
Створити заявку
Укр
Наша вода

Що стосується виробництва, то ми дуже вимогливі. Все обладнання, встановлене на нашому підприємстві, сертифіковане в Україні і на 100% гарантує бактеріологічну та харчову безпеку питної води ТМ «Skandinavia».

З точки зору бальнеології розрізняють - столові, лікувально-столові, лікувальні води. Лікувальні води надзвичайно популярні та високоефективні у вузькоспеціалізованому лікуванні, їх можна споживати лише по рекомендації лікаря і під наглядом лікаря. Наша вода Скандинавія відноситься до столових вод та не потребує рекомендацій лікаря, бо вміст солей, мікро та макроелементів є збалансованим та знаходиться в межах норми, що дозволяє споживати воду в тій кількості, в якій передбачено фізіологічними потребами організму. Тому споживайте з задоволенням!

Існує велика кількість різновидів води в залежності від, по-перше - хімічного складу :
хлоридні, сульфатні, гідрокарбонатні, кальцієві, магнієві, змішані – різноманітність їх полягає в іонах, які переважають, саме від співвідношення кількості цих іонів буде формуватись смак води. Спеціалістами компанії був підібраний оптимальний склад солей, який забезпечив органолептичні властивості Скандинавії, що притаманні лише воді народженій у високогірних районах. Варто спробувати!

Людина в своєму житті часто постає перед вибором. Це безпосередньо стосується і того, яку воду вживати. Навколо нас існує безмежний потік інформації про різні види води, про її цілющі властивості, про вплив на окремі системи людського організму та на організм вцілому. Тому, ми як виробники води, спробуємо зробити Ваш вибір легким та приємним. 

Склад води skandinavia
загальна мінералізація
150 мг/дм3
Натрій і Калій (Na, K)
2 -20 мг/дм3
Загальна жорсткість
0,5 - 1,5 ммоль/дм3
Склад води skandinavia
Кальцій (Ca)
20 - 40 мг/дм3
Сульфат-іони
≤ 50,0 мг/дм3
Магний ( Mg )
10 - 20 мг/дм3

3 головних питання при виборі води

По-перше

На якій воді зупинитися?

Правильно робити вибір на користь бутельованої води, пояснимо чому. Лише спеціаліст, який працює на сертифікованому підприємстві, де встановлено професійне промислове обладнання, яке використовує досвід світових сучасних технологій, зможе зберегти структуру води максимально наближену до природньої. В свою чергу така вода є носієм життєвої енергії та міцного імунітету.

По-друге

Якої якості воду повинна вживати українська сім'я?

В нашій воді збережений природній баланс мінералів, які впливають не лише на смак, але й забезпечують правильне функціонування клітин, що в результаті впливає на формування здорового організму.

По-третє

Яку використовувати воду для приготування їжі і напоїв?

Кожен з нас, для нормального розвитку організму повинен споживати якісні продукти та напої, їх вибір ми залишаємо за Вами. Але, щоб споживання страв та напоїв стало максимально корисним, потрібно для їх приготування застосовувати якісну та чисту воду Скандинавія, що повністю відповідає вимогам фізіологічних потреб організму.

Наші сертифікати
сертифікат Skandinavia
PDF
Розмір:54.6Кб
сертификат 2
JPEG
Розмір:318кБ
0