Щодня з 8:00 до 18:00
044 337 05 05
Створити заявку

Помпи для води - просте вирішення непростих проблем

Сьогодні простежується позитивна тенденція: все більша кількість людей піклуються про здоров'я, вживаючи чисту воду, що надається службами доставки бутельованої питної води. Така вода зазвичай доставляється в стандартних бутлях по 19 літрів, але для її споживання слід мати необхідне обладнання.

Одним з поширених приладів для зручного розлиття води, є помпи для бутлів з водою, які поділяються на електричні і механічні. З огляду на безвідмовну надійність, простоту і дешевизну, механічні помпи для води користуються попитом серед обладнання для будинку або офісу.

Механічна помпа для питної води є просте пристосування, завдяки якому можна розливати воду в необхідну тару. Вона полегшує процес, так як Вам не доведеться возитися з великими бутлями або викручуватись для набору великих пляшок, як це іноді може відбуватися з кулерами. Використовуючи помпу, не варто боятися того, щоб випадково пролити воду. Принцип роботи помпи для бутля схожий з пристроєм звичайного механічного насоса - подача води регулюється інтенсивністю взаємодії.

Ціна / якість, простота і зручність - синоніми механічної помпи для води

Помпа для бутлів з водою має низку переваг перед пристроями для розливу води:

  • конструкція з елементарним принципом роботи;
  • відсутність залежності від електричного струму, практичність;
  • універсальність і доступність;
  • надійність, відсутність спонтанних збоїв і поломок;
  • видове різноманіття;
  • елементарний догляд за допомогою миття складових частин (які легко розбираються);
  • приємна ціна, нульові витрати при використанні - варіант для скромного бюджету.

При виборі пристрою для розливу води, помпа займає лідуючі позиції серед прагматичних варіантів. Наявність різноманітної гами кольорів допомагає скрасити нудну бутель в інтер'єрі, помпа для води має низьку ціну і не змушує до значних витрат.

Обслуговування та догляд за насосом помпи для води

В першу чергу, слід пам'ятати, що тривалість терміну експлуатації залежить від дбайливого ставлення навіть більш, ніж від надійності самого пристрою. При правильному використанні, помпа прослужить довго, вода всередині буде свіжою і чистою, а насос буде працювати гладко і розмірено.

Для правильної роботи пристрою, необхідно спочатку правильно зібрати і встановити помпу. Для полегшення складання є хитрість: щоб пом'якшити пластик, верхню трубку насоса можна занурити в гарячу воду. Це, крім іншого, забезпечує герметичність з'єднання - трубка щільно з'єднується з основою помпи.

Щоб уникнути забруднення, слід щільно закривати кришку носику. Торкатися ємностями носика також небажано. Періодично необхідно мити складові частини помпи, акуратно розібравши.

В інтернет-магазині ТМ Скандинавія Ви знайдете широкий вибір обладнання та аксесуарів для води. Тут помпу для води можна купити за низькою ринковою ціною з доставкою по Києву. Разом з тим, компанія поставляє чисту воду, наближену за складом до талої води високогірних джерел скандинавських гір.

Подбайте про здоров'я за допомогою ТМ Скандинавія!

Наш сайт використовує українську мову за замовчуванням.

Продовжити УкраїнськоюContinue englishПродовжити російською