Щодня з 8:00 до 18:00
044 337 05 05
Створити заявку
Укр

Помпи для води - просте вирішення непростих проблем

Сьогодні простежується позитивна тенденція: все більша кількість людей піклуються про здоров'я, вживаючи чисту воду, що надається службами доставки бутельованої питної води. Така вода зазвичай доставляється в стандартних бутлях по 19 літрів, але для її споживання слід мати необхідне обладнання.

Одним з поширених приладів для зручного розлиття води, є помпи для бутлів з водою, які поділяються на електричні і механічні. З огляду на безвідмовну надійність, простоту і дешевизну, механічні помпи для води користуються попитом серед обладнання для будинку або офісу.

Механічна помпа для питної води є просте пристосування, завдяки якому можна розливати воду в необхідну тару. Вона полегшує процес, так як Вам не доведеться возитися з великими бутлями або викручуватись для набору великих пляшок, як це іноді може відбуватися з кулерами. Використовуючи помпу, не варто боятися того, щоб випадково пролити воду. Принцип роботи помпи для бутля схожий з пристроєм звичайного механічного насоса - подача води регулюється інтенсивністю взаємодії.

Ціна / якість, простота і зручність - синоніми механічної помпи для води

Помпа для бутлів з водою має низку переваг перед пристроями для розливу води:

  • конструкція з елементарним принципом роботи;
  • відсутність залежності від електричного струму, практичність;
  • універсальність і доступність;
  • надійність, відсутність спонтанних збоїв і поломок;
  • видове різноманіття;
  • елементарний догляд за допомогою миття складових частин (які легко розбираються);
  • приємна ціна, нульові витрати при використанні - варіант для скромного бюджету.

При виборі пристрою для розливу води, помпа займає лідуючі позиції серед прагматичних варіантів. Наявність різноманітної гами кольорів допомагає скрасити нудну бутель в інтер'єрі, помпа для води має низьку ціну і не змушує до значних витрат.

Обслуговування та догляд за насосом помпи для води

В першу чергу, слід пам'ятати, що тривалість терміну експлуатації залежить від дбайливого ставлення навіть більш, ніж від надійності самого пристрою. При правильному використанні, помпа прослужить довго, вода всередині буде свіжою і чистою, а насос буде працювати гладко і розмірено.

Для правильної роботи пристрою, необхідно спочатку правильно зібрати і встановити помпу. Для полегшення складання є хитрість: щоб пом'якшити пластик, верхню трубку насоса можна занурити в гарячу воду. Це, крім іншого, забезпечує герметичність з'єднання - трубка щільно з'єднується з основою помпи.

Щоб уникнути забруднення, слід щільно закривати кришку носику. Торкатися ємностями носика також небажано. Періодично необхідно мити складові частини помпи, акуратно розібравши.

В інтернет-магазині ТМ Скандинавія Ви знайдете широкий вибір обладнання та аксесуарів для води. Тут помпу для води можна купити за низькою ринковою ціною з доставкою по Києву. Разом з тим, компанія поставляє чисту воду, наближену за складом до талої води високогірних джерел скандинавських гір.

Подбайте про здоров'я за допомогою ТМ Скандинавія!