Щодня з 8:00 до 18:00
044 337 05 05
Створити заявку

Підставки під бутлі для води

У людей, які звикли замовляти чисту питну воду в стандартних бутлях досить часто виникають певні труднощі з тим, щоб економно і зручно розмістити обладнання для розливу води. Ведуться гострі дискусії з приводу переваг і недоліків різних диспенсерів і кулерів для води, їх практичності, сфери застосування, економічності і обслуговування. У той же час, відкритим залишається питання, з приводу зберігання порожніх і повних бутлів, розміщення диспансерів в рамках.

Ми, в свою чергу, зауважимо, що навіть бутель, за допомогою простої механічної помпи і естетичної підставки, може виглядати досить презентабельно, бути зручним і, головне, бюджетним обладнанням для розливу води. Велика розмаїть підставок під бутельовану воду дозволяє зосередити роздавальники, порожні і повні ємності в одному місці, гармонійно доповнювати один одного і вписуватися в будь-який інтер'єр.

Які бувають підставки під ємності для води

Підлогові і настільні підставки під бутель води 19 літрів вирішують багато проблем, пов'язаних з розміщенням та оформленням стандартних ємностей для питної води і допомагають перетворити конструкцію з розливу води в самобутній елемент декору.

Розрізняють декілька різновидів підставок під ємність для води, в залежності від їх розміру, зовнішнього вигляду і функціональних особливостей:

  1. Хрестові низькі підставки, призначені для розміщення керамічних диспансерів. Така підставка придатна не тільки для установки на підлогу, але і для розміщення на тумбах, підвіконнях. Стійка конструкція на 4 ніжках забезпечить міцність і надійність, легко витримує вагу повного диспансера. Такі підставки виконані в лаконічному дизайні під дерево, що дозволяє легко вписатися в інтер'єр кімнати, кухні або офісного приміщення. Такі підставки не бояться ні вологи, ні бруду, елементарно миються і не вимагають особливого догляду.
  2. Низькі дерев'яні підставки для бутля з водою. Зручний варіант, що дозволяє зберігати повні та порожні пляшки всередині, а диспансер або настільний кулер з питною водою встановити зверху підставки. Таким чином, крім зручної підставки, Ви отримуєте місце для зберігання додаткової тари, що заощаджує місце і вирішує питання дизайну. Цей варіант вигідно виглядає і в офісі, і в домашній обстановці.
  3. Дерев'яна підставка з двома нішами. Подібно попередньому варіанту - відмінний спосіб прикрасити інтер'єр простим і практичним способом, маскуючи місце для зберігання потрібних бутлів з питною водою, одночасно облаштовуючи місце під обладнання для розливу питної води. Соснова стійка для води з двома нішами служить надійним місцем для зберігання двох 19 літрових бутлів і, до того ж, без проблем витримує вагу повного кулера або диспансера з водою.

ТМ Скандинавія надає послуги з доставки питної води, схожої по структурі і складу з талою водою гірських джерел. Наш інтернет-магазин демонструє широкий асортимент різноманітного обладнання для води і забезпечує доставку в зручний час по Києву.

Подбайте про своє здоров'я і комфорт за допомогою продукції ТМ Скандинавія.

Наш сайт використовує українську мову за замовчуванням.

Продовжити УкраїнськоюContinue englishПродовжити російською