Щодня з 8:00 до 18:00
044 337 05 05
Створити заявку

Незамінні товари для офісу - одноразовий посуд для води

У сучасному світі прогрес веде нас в сторону замінників речей і продуктів. Одноразові сніданки, в одноразовому посуді, запивайте разової порцією напою. Одноразовий посуд міцно влаштувалася в нашому житті - і явно не без причин. Завдяки технологіям виробництва паперу або харчового пластику, більше не потрібно побоюватися за згубний вплив хімії на організм.

Одноразовий посуд знайшов широке застосування в усіх сферах харчової промисловості: він легкий, досить міцний, його легко транспортувати і зберігати в великих кількостях. Каву в дорозі, наприклад, проблематично уявити без одноразових стаканчиків і дерев'яних мішалок, офісний перекус - без пластикових тарілок і паперових стаканчиків.

Такий посуд не потрібно мити, він легко підлягає утилізація і не займає багато місця і відповідає стрімкого ритму нашого життя.

Паперові стаканчики або одноразові пластикові стакани

Говорячи про одноразовий посуд, так чи інакше торкаються питання переваг пластикового або паперового посуду, зокрема, склянок для води.

Насправді, пластиковий посуд часто робиться з поліпропілену або полістиролу. У такому посуді рекомендується зберігати продукти, чия температура не перевищує 75 градусів. При нагріванні пластикового посуду понад 75 градусів, він починає плавитися і може виділяти шкідливі хімічні сполуки.

Варто зазначити, що для більшості стаканчиків використовується термостійкий пластик, але іноді зустрічаються їх дешеві аналоги, які не витримують високих температур.

З точки зору безпеки для здоров'я, вигідніше придбати паперові стаканчики:

  • їх цінова категорія хоч і знаходиться злегка вище, але вони вигідно відрізняються експлуатаційними властивостями;
  • завдяки технології виготовлення і просочення картону, нерідко двошарового, такі стаканчики зручніше тримати в руці, вони не обпалюють, не пропускають вологу і цілком екологічні
  • як правило, вони виглядають естетичніше, особливо при наявності принтів.

Мішалки пластикові одноразові: маленькі, але не за важливістю

Робочий процес - справа всепоглинаюча, часто креативна. Аби не допустити витрачати часу і відволікатися від роботи, ми часто замінюємо звичні речі підручними, на догоду швидкості. Таким чином, з'являються кумедні ситуації, коли серйозні працівники з не менш серйозним виглядом розмішують напій ручкою, олівцем або іншим канцелярським приладдям, не знайшовши ложки. Щоб подібних казусів не виникало, слід стежити за наявністю одноразових мішалок.

У питанні вибору між дерев'яними та пластиковими мішалками, слід керуватися тими ж принципами, що і при виборі іншого одноразового посуду. Пластик дешевше, дерево - екологічніше. Вибираємо в зв'язку зі своїми потребами і уподобаннями.

Компанія Скандинавія, що здійснює доставку якісної питної води в Києві, пропонує Вашому вибору широкий асортимент одноразового посуду для води дрібним і великим оптом зі зручною доставкою в зазначений Вами час.

Наш сайт використовує українську мову за замовчуванням.

Продовжити УкраїнськоюContinue englishПродовжити російською