Щодня з 8:00 до 18:00
044 337 05 05
Створити заявку
100.00грн
110.00грн
60.00грн

Тримачі, ручки та інші аксесуари

Останнім часом все більшої популярності набирає ведення здорового способу життя, яке, крім правильного харчування, активного відпочинку та занять спортом, включає в себе насичення організму достатньою кількість чистої води. Натхнені ідеєю покупки питної води, люди іноді стикаються з рядом проблем, для вирішення яких їм доводиться шукати безліч додаткового обладнання та аксесуарів. Їх бажання «сходить нанівець», ентузіазм втрачається.

Ми не допустимо, щоб це сталося з Вами!

Компанія Скандинавія надає широкий спектр послуг, пов'язаних з доставкою високоякісної питної води, схожої за складом з талою водою гірських джерел, а також надає широкий асортимент обладнання для води і необхідних аксесуарів.

До їх переліку входять:

  • змінні комплектуючі керамічних диспансеров для розливу води;
  • допоміжні аксесуари;
  • крани і клапана для кулера;
  • підставки і тримачі для пластикових стаканчиків.

Широкий асортимент необхідних аксесуарів: все, до найменшої дрібниці

При покупці води, завжди варто замислюватися про спосіб її розливу, розміщенні обладнання та його оформленні. Безумовно, для початку, цілком реально обійтися помпою для води, яка встановлюється безпосередньо на бутель, легко змінюється і не вимагає до себе особливого догляду, але краще відразу купувати кулер або диспансер. До них, в свою чергу, необхідно докупити аксесуари, підставку, з часом буде потрібно купити кран або клапан.

Для компактного зберігання посуду стане в нагоді такий аксесуар, як утримувач для пластикових стаканчиків, який кріпиться до будь-якої поверхні за допомогою шурупів або встановлюється безпосередньо на кулер. Стаканотримач для кулера економить масу робочого простору, звільняє захаращені одноразовим посудом шафи і тумбочки, аксесуар вирішує питання розміщення для пластикових одноразових стаканчиків.

Навіть така дрібниця, як відсутність ручки для перенесення бутлів в потрібний час, може зіпсувати загальне враження і затьмарити процес перенесення і наповнення бутлів. При покупці питної води, ми пропонуємо доукомплектувати їх ручками для бутлів об'ємом в 19 літрів і іншими необхідними аксесуарами.

В особі нашої компаниї Ви знайдете не тільки надійного постачальника повного спектру обладнання та необхідних аксесуарів для розливу і зберігання бутельованої води, але і єдиного в Києві постачальника очищеної води, яка не має аналогів за своїм складом та структурою.

Піклуючись про комфорт і здоров'я клієнтів, ми надаємо можливість користуватися благами використання питної води і проконсультуємо про важливість придбання додаткового обладнання та аксесуарів. З нами Ви можете бути на 100% переконані в тому, що питання, пов'язані з водою більше Вас не потурбують, враховуючи все, аж до ручок для перенесення бутлів з доставкою по Києву і змінних аксесуарів.

Вирішити питання, пов'язані з питною водою просто, разом з ТМ Скандинавія!

Наш сайт використовує українську мову за замовчуванням.

Продовжити УкраїнськоюContinue englishПродовжити російською