Щодня з 8:00 до 18:00
044 337 05 05
Створити заявку
450.00грн
450.00грн
450.00грн
450.00грн
450.00грн
450.00грн
450.00грн
450.00грн
450.00грн

Диспенсер для води - естетика, здоров'я і якість «в одному флаконі»

У сучасному світі все частіше на перший план виходять питання, пов'язані з прогресом і проблеми, які вони тягнуть за собою. Ми отримали швидкі способи пересування, але втратили в комфорті, легкий доступ до їжі привів до погіршення її якості, велика кількість напоїв зводять нанівець важливість правильного якісного пиття. Чистій воді ми вважаємо за краще розведену сахарозу, Диспенсерам для води - пляшки в холодильнику.

Та ось тільки по всьому світу лікарі б'ють на сполох, відзначаючи повальне погіршення самопочуття людей вже з двадцяти років. У молодих і ледь зміцнілих людей спостерігаються проблеми і з'являються хвороби, властиві півстоліття назад тільки літнім людям. А, як відомо, однією з причин появи проблем в організмі є нестача води. Організм людини виснажується, регенерація клітин сповільнюється, ми втомлюємося на рівному місці і не можемо зрозуміти, від чого.

Але ж усього цього можна легко уникнути, встановивши диспенсер для питної води у себе вдома і наповнити його якісної чистою водою.

ТМ Скандинавія, піклуючись про здоров'я клієнтів, пропонує поставку очищеної води, найбільш наближеною за складом і структурою до талої води високогірних джерел. Разом з тим, ми надаємо все необхідне обладнання для води, серед яких зручні диспенсери для води в настільних варіантах і в підлогових, на спеціальних підставках.

Геніальність в простоті: переваги диспенсеров для води

Диспенсери, самі по собі, є вмісткими судинами з кранами, які наповнюються стандартними бутлями в 19 літрів. На відміну від електронних кулерів, вони не вимагають догляду, не дають збоїв, не споживають електроенергію. Різноманітний дизайн диспенсерів для бутельованої води дозволяє їм вписатися в будь-який дизайн, будь то офісне приміщення, будинок або квартира.

Водні диспенсери невеликі за габаритами, вміщають від чотирьох до шести літрів, виконуються в кераміці та пластиці, легко декоруються. Індивідуальний дизайн розпису диспенсера перетворить банальну ємність для води на витвір мистецтва.

Механічний натисковий краник регулює натиск, а якщо буде потрібно - є режим подачі води для наповнення великої місткості, без потреби постійної взаємодії, на відміну, скажімо, від помпи.

Диспенсер не вимагає практично ніякого догляду, вода залишається свіжою і чистою. Завантаження здійснюється шляхом приміщення бутля всередину диспенсера зверху.

На ринку виділяють два основних типи диспенсерів для води:

  • пластикові диспенсери, забезпечені бутлеприймальником, який допоможе уникнути підтікання води при завантаженні
  • керамічні диспенсери, визнані трохи більше гігієнічними і придатними для зберігання води, з розписом та унікальним дизайном.

Який би з варіантів диспенсеров для води Ви б не вирішили купити, в нашому магазині ТМ Скандинавія знайдеться варіант на будь-який смак і гаманець. Ми надаємо доставку по Києву і пропонуємо нашим клієнтам програму лояльності і набір знижок, завдяки яким співпраця з нами стає взаємовигідною і плідною.

Наш сайт використовує українську мову за замовчуванням.

Продовжити УкраїнськоюContinue englishПродовжити російською