Щодня з 8:00 до 18:00
044 337 05 05
Створити заявку
115грн
При замовленні двох

Доставка води в Києві

від преміального виробника без переплат

Сервіс, який тримає слово!

Створити заявку
шалена знижка на перше замовлення

Якщо знайдете кращі умови – привеземо все безкоштовно!

Отримати знижку

З нами легко

1
ТЕЛЕФОНУЄТЕ ДО НАС, АБО ЗАЛИШАЄТЕ ЗАПИТ

ТЕЛЕФОНУЄТЕ ДО НАС, АБО ЗАЛИШАЄТЕ ЗАПИТ

Пн - Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: - з 9:00 до 18:00

 
2
9:00-12:00
12:00-15:00
15:00-18:00
18:00-20:00

ОБИРАЄТЕ ОДИН
ІЗ ЧОТИРЬОХ ЗРУЧНИХ
ІНТЕРВАЛІВ НА ЗАВТРА*

* інтервали можуть змінюватися при складних погодних умовах

 
3
ОТРИМУЄТЕ ВОДУ У ЗАЗНАЧЕНИЙ ЧАС

ОТРИМУЄТЕ ВОДУ У ЗАЗНАЧЕНИЙ ЧАС

якщо запізнюємось - робимо знижку

вода для здоров'я та активного життя

100% якісний та сертифікований продукт

ВИВОДИТЬ ТОКСИНИ
ВИВОДИТЬ ТОКСИНИ
ЗМІЦНЮЄ ІМУНІТЕТ
ЗМІЦНЮЄ ІМУНІТЕТ
ЗБАЛАНСОВАНИЙ СКЛАД
ЗБАЛАНСОВАНИЙ СКЛАД
СПРИЯЄ ПОКРАЩЕННЮ ОБМІНУ РЕЧОВИН
СПРИЯЄ ПОКРАЩЕННЮ ОБМІНУ РЕЧОВИН
вода для здоров'я та активного життя

Без добавок і консервантів

дізнатися більше про виробництво води

Як ми добуваємо воду?

Пісок
Сеноманський
водоносний
горизонт 65-120 м
Крейда
Юрський
водоносний
горизонт
310-340м
Глина
з піском
Пісковик
з алевритом
Глина
блакитна
Пісковик
глинистий
Природна, з глибини юрського горизонту
Унікальна вода
з глибини юрского горизонту!

Синтезуючи знання геологічних та геофізичних досліджень місцевості, нам вдалося знайти найкращу артезіанську воду в Київській області. Саме там, під шарами гірських порід на глибині 335 м - ми знайшли унікальну воду регіону. Завдяки пластам, що мають різноманітну структуру та склад, вода захищена від техногенного впливу і має неповторний смак.

Чистота та смак підземної артезіанської води, що полягає в балансі життєво необхідних елементів, завжди буде задовольняти енергетичні та фізіологічні потреби людського організму.

Ретельно збережена природна структура та склад
Містить природні мікроелементи та мінерали

МІЖНАРОДНА СХЕМА СЕРТИФІКАЦІЇ

Завод європейського зразку за стандартами

Food Safety System Certification
контроль якості під час виробництва питної води
технологія виробництва питної води
 • Завод європейського зразка, який проектували італійські фахівці з урахуванням локації
 • Вода видобувається з унікальної артезіанської свердловини глибиною 335 м. Це найглибша свердловина в Київському регіоні
 • Повністю автоматизований процес виробництва
 • Краще в світі італійське обладнання компанії R.Bardi. Це більше ніж 70 років досвіду у цій галузі
лінія виробництва артезіанської води
процес виробництва артезіанської води

Про нас

Компанія ТМ "Skandinavia" в 2022 році відзначила своє 9-річчя. Тоді, в 2013 році, група технологів-однодумців поставила собі завдання запропонувати ринку високоякісну воду. В якості стандартів взяла за основу природні джерела в гірській Скандинавії і відтворили хімічний склад максимально наближений до джерел Скандинавії. Наші технологи довго намагалися знайти ідеальний склад води, який запозичили у джерел Скандинавських країн.

Завдяки використанню сучасних європейських технологій та сучасного обладнання відомих світових брендів таких як, General Electric  GE , Magnum, Clack, Wave Cyber, Park Structural Tanks та інші, нашим технологам вдалося максимально відтворити склад і якість талої води. 

І ось вже протягом 9 років, вода Skandinavia радує своєю якістю і смаком жителів Києва і передмістя. Колектив ТМ "Skandinavia", найближчим часом, планує виходити і на ринки інших міст.

Доставка води по Києву: здоров'я стародавніх часів у ритмі мегаполісу

З ходом індустріального і технічного прогресу, людство все далі віддалялося від природи, віддалялося від своїх джерел на користь штучного, але тепер, досягаючи небувалого прогресу, блудний син все більше прагне повернутися до матері-землі.

На хвилі популяризації правильного харчування спорту і ведення здорового способу життя, підвищується актуальність питання здорового пиття і насичення організму необхідними мінералами і мікроелементами.

Зі стародавніх часів до наших днів

Про вплив чистої води на організм людини в науковому та медичному спільнотах вже багато років відбуваються запеклі дискусії, але незмінним залишається той факт, що чиста вода з природною структурою і хімічним складом завжди була тим самим еліксиром молодості і краси, який шукали мрійники і алхіміки з початку часів.

Окремо серед легенд і міфів стоять оповіді про талу воду, її чудодійних і цілющих властивостях. Народні прикмети та спостереження завжди вказували на те, що на скупченнях талої води врожай багатий, а скотина, яка п’є по весні талу воду, здоровіша.

З плином часу, вченими було задокументовано певний корисний вплив структурованої талої води на організм людини, що перевищує навіть ефект від артезіанської.

Здоров'я горян: доставка води в кожен дім або офіс в Києві

Торгова марка Skandinavia - адекватно зарекомендувала себе, як постачальник якісної бутельованої води, максимально наближеною за своєю структурою і складом до гірських джерел. Компанія бере початок у 2013 році, коли вперше запропонувала власний вид питної води на замовлення на ринку Києва.

Беручи за основу стандарти якості води високогірних скандинавських джерел, за допомогою передових технологій і високоточного обладнання General Electric, Magnum, Clack Wave Cyber і Park Structural Tanks. Компанією досягається максимальна схожість якості і хімічного складу талої води, формула якої дбайливо оберігається трьохпорівневим захистом продукції ТМ Скандинавія від підробок, зберігаючи аутентичність та оригінальність.

Перед характерною обробкою, підготовка води проходить комплексне поетапне виробництво:

 • механічне очищення і фільтрація. На цьому етапі з води видаляються домішки і дрібнодисперсні частини;
 • абсорбційна фільтрація. Обробка води активованим вугіллям, що контролює кількість розчинних органічних речовин;
 • пом'якшення води. Обробка води до отримання оптимального вмісту кальцію і магнію;
 • купажування. Змішування одного потоку води з іншим, зворотньоосмотичним, насичення води мінералами;
 • УФ опромінення як фінальна природна бактерицидна обробка, безпечна для здоров'я людини.

Розлив води, що пройшов сертифікацію за системою світового стандарту якості ISO 9001 та ISO 22000, здійснюється на обладнаному заводі. Весь процес виробництва повноцінно автоматизований при жорсткому контролі якості. Кожна пляшка проходить процес глибокого очищення і дезінфекції та подальшого ополіскування, що гарантує чистоту і якість води в кожній бутлі.

За 5 років роботи компанії, бездоганна якість, зручні класичні бутлі, гнучкі тимчасові рамки, програми лояльності та знижки дозволили забезпечити доставку найкращою питної води в кожен будинок і офіс в Києві в будь-який зручний час.

 

Мінімум клопоту, максимум якості

Для всіх наших клієнтів ми надаємо ряд можливостей і знижок:

 • 1 бутель води безкоштовно на перше замовлення;
 • Модернова помпа Lilu в подарунок новому клієнту;
 • безкоштовна заміна бутлів інших компаній на наші фірмові зразки;
 • зручність замовлення води в будинок або офіс по телефону: ніколи ще воду замовити в Києві не було так швидко і просто;
 • доставка бутельованої води додому по місту в тимчасових інтервалах на вибір:
  • 09: 00-12: 00
  • 12: 00-15: 00
  • 15: 00-18: 00
  • 18: 00-21: 00;
 • оперативна доставка питної води в будь-якому обсязі по всьому Києву;
 • бутель води в подарунок при рекомендації другу;
 • і багато іншого.

Ми також надаємо всі супутні аксесуари для установки та догляду офісної і домашньої апаратури з роздачі води за найдоступнішими цінами на ринку Києва.

Здоров'я і молодість в склянці

Давно доведено, що однією з основних причин старіння є саме нестача води в організмі, крім того, недостатнє насичення водою організму також призводить до появи небезпечних захворювань. Регулярне вживання насиченою мінералами води, за своєю структурою схожою з клітинною структурою льоду не тільки покращує самопочуття, а й запобігає виникненню онкологічних захворювань, знижує відчуття втоми, дарує спокійний і міцний сон, виводить токсини і зміцнює Ваш імунітет.

Для досягнення максимального ефекту, слід пити воду протягом усього дня, невеликими ковтками, злегка затримуючи її в роті. Корисно пити натщесерце, за годину до першого прийому їжі, протягом дня і ввечері, до і після вечері.

Номінальний обсяг води, рекомендований для денного раціону, складає 4% від ваги тіла. Таким чином, слід споживати по 2-3 літри води щодня. Для застосування в профілактичних і лікувальних цілях, споживання води збільшується аж до 3.5 літрів на добу.

Наша вода не має протипоказань і не викликає ніяких побічних ефектів. У зв'язку з максимальною схожістю кристалічної сітки, виключаються важкі ізотопи, вода позбавлена домішок, максимально чиста і корисна для здоров'я.

Крім вживання в їжу, вода ТМ Scandinavia підходить для приготування страв, напоїв, виготовлення чистого прозорого льоду.

Не відкладайте турботу про здоров'я, замовте доставку питної води додому або в офіс по телефону сьогодні, і отримаєте замовлення в будь-яку точку Києва в зручний для Вас час.

Відчуйте потужність скандинавських гір разом з питної бутельованої водою Scandinavia!

 

Наш сайт використовує українську мову за замовчуванням.

Продовжити УкраїнськоюContinue englishПродовжити російською