Щодня з 8:00 до 18:00
044 337 05 05
Створити заявку

Кулери для води: кращі підлогові моделі для дому та офісу

Мало кому відомо, що сучасні кулери для води, якими ми користуємося сьогодні мали тривалу і цікаву історію. Питний фонтанчик, який став прообразом сучасних кулерів, був винайдений в США як засіб, здатний поставляти чисту воду в небезпечних умовах епідемії тифу, від якого загинув батько винахідника якраз тому, що вживав брудну воду в їжу.

У звичному для нас значенні, кулер, як охолоджувач води, з'явився в 50-х роках минулого століття і завоював шалену популярність серед різних закладів.

Сьогодні різноманітність роздавальників для води наповнене підлоговими і настільними, механічними і електричними, великими і маленькими варіаціями моделей.

Підлогові кулери - оптимальний вибір

Підлогові кулери зовні нагадують невеликі шафи і їх середні габарити можуть займати до третьої частини обсягу холодильника, мають стильний зовнішній вигляд (в т.ч. завдяки неоновому підсвічуванню) і гармонійно виглядають практично в будь-якому інтер'єрі будинку або офісу.

Кулери з нижнім завантаженням бутля дозволяють завантажувати ємності при мінімальних зусиллях.

Верхнє завантаження роздавальника здійснюється шляхом простої установки бутля потрібного обсягу, що спрощує процес технологічно, але робить його досить важким для жінок і дітей.

З ємності вода потрапляє у внутрішній резервуар кулера, де і відбувається її нагрів або охолодження.

Охолодження здійснюється за рахунок компресорного принципу, знайомого по влаштуванню холодильника або термоелектричного. Компресорні кулери бувають досить громіздкими, а термоелектричні більш дорогими, але більш економічними. Якість охолодження також відрізняється: компресорні кулери швидше охолоджують воду.

Підлогові кулери для води мають ряд властивостей, які виділяють їх на рівні інших роздавальників води:

  • наявність вбудованої шафи (на деяких моделях), де можна зберігати потрібний посуд, стакани і навіть продукти харчування, які не псуються;
  • озонатор, яким оснащують підлоговий кулер для води дезинфікує воду і допоможе усунути зайві запахи в офісі;
  • світлодіодна панель підсвічує розлив води навіть при тьмяному освітленні;
  • економічне споживання електроенергії;
  • відстеження температури води в фоновому режимі;
  • широкий вибір функцій по нагріванню або охолодженню води, що цілком може замінити чайник.

Варто купити кулер для води саме підлоговий в тому випадку, якщо є вільний простір в заклад. Зручність, функціональність і, звичайно, обсяг, дозволять забути про його часту експлуатацію і спростять використання.

Наш магазин ТМ Скандинавія пропонує широкий вибір необхідного обладнання для розливу води, включаючи великий асортимент кулерів підлогових і настільних з доставкою в Києві за доступними цінами.

На ваш вибір надаються актуальні моделі підлогових кулерів для води, оснащених необхідними комплектуючими з гарантією в 12 місяців.

Вирішіть «водне питання» назавжди разом з ТМ Skandinavia!

Наш сайт використовує українську мову за замовчуванням.

Продовжити УкраїнськоюContinue englishПродовжити російською