Щодня з 8:00 до 18:00
044 337 05 05
Створити заявку

Кулери для води: настільний варіант для дому та офісу

У ритмі життя сучасного мегаполісу залишається все менше часу, який можна приділити собі і своєму здоров'ю. Ми перебиваємося перекушуваннями на ходу, п'ємо багато кави або коли по дорозі, вічно поспішаємо і часто навіть вдома не можемо знайти довгоочікуваного спокою і відпочинку. Але, як відомо, організм людини не залізний: у нас виникають проблеми зі здоров'ям, погіршується самопочуття. Основною причиною цього, за висновками лікарів, є нестача води в організмі і її недостатню якість.

Здавалося би, навіть така проста потреба в якісній питній воді в густонаселеному високорозвиненому місті, на кшталт Києва, приносить великі труднощі. Особливо яскраво ця проблема наявна взимку і влітку, коли воду потрібно або нагрівати, або охолоджувати, що робити просто ніколи.

У цьому випадку, на допомогу приходять настільні кулери для води, які легко встановлюються в будинку або офісі, не займаючи багато місця, на відміну від великих і громіздких підлогових варіантів.

Основні переваги кулерів для води в настільному варіанті

Не дивлячись на те, що настільний кулер для води менш функціональний, ніж його стаціонарний, підлоговий аналог, купити його часто буває вигідніше. До його основних переваг відносяться:

  • компактний розмір і можливість установки настільного кулера на потрібному столі, тумбі, підставці;
  • електронна система охолодження настільного кулера, яка забезпечує безшумну роботу приладу, економічність і невелика вага;
  • здатність швидкого транспортування в потрібне місце без помітних зусиль: на відміну від підлогового, переміщення якого вкрай важко;
  • відсутність необхідності складного завантаження води (особливо це відчувається в порівнянні з підлоговими кулерами з верхнім завантаженням сулії);
  • підходяща альтернатива чайнику (нагрів води здійснюється швидко і видає необхідну температуру: заварювання чаю стане ще простіше);
  • прийнятна ціна настільного кулера, яка разюче відрізняється від вартості стаціонарного кулера;
  • місце для води, що заощаджує місце в холодильнику, забите нескінченними пляшками;
  • швидке охолодження води, відстеження регулювання температури навіть в режимі очікування.

Звичайно, у кулерів для води є свої недоліки, як у настільних, так і у підлогових, але якщо у Вас немає потреби в його аж надто частому використанні (так, щоб завантажувати його двічі на день), купити настільний кулер стане вірним рішенням.

Якісне обладнання зі зручною доставкою

ТМ Скандинавія надає послуги з доставки води та необхідного обладнання для води по Києву. Наш магазин надає великий вибір роздавальників для води різних моделей і конфігурацій. У нас будь-який настільний кулер для води можна купити за конкурентною ринковою ціною відразу зі зручною доставкою по Києву. Разом з тим, ми пропонуємо нашим клієнтам гнучкі знижки і програми лояльності, що дозволяють насолоджуватися чистою водою, найбільш наближеною до складу та структури до талої води з високогірних джерел Скандинавії.

Наш сайт використовує українську мову за замовчуванням.

Продовжити УкраїнськоюContinue englishПродовжити російською